FAQ

Wtym miejscu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Pamiętaj. Kto pyta, nie błądzi.


FAQ (ang. Frequently Asked Questions) – zbiór często zadawanych pytań i odpowiedzi

Uwaga...
Tabelka zawiera pytania i odpowiedzi dotyczące treningów i klubu. Druga tabelka zawiera odpowiedzi na pytania dotyczące strony klubowej.

 

Znamy ten błąd...  Wiemy że w tabeli FAQ zamiast przecinków jest znak __ . Walczymy z tym problemem.

Grupa starsza (13 lat+) trenuje w Hali Częstochowianka zlokalizowanej przy ulicy Rejtana 7c. Grupa młodsza (7-14) trenuje w Hali Sportowej Gimnazjum nr 22/Szkoły Podstawowej nr 49 przy ulicy Jesiennej 42.

Koszulka i spodenki na zmianę. Trenujemy boso__ ale jeśli masz problemy ze stopami to prosimy zabrać ze sobą obuwie zmienne.

Nie. Pierwsze treningi to nauka ciosów oraz kopnięć w powietrze. Gdy zawodnik nabędzie odpowiednich umiejętności__ Trener informuje go o potrzebie przyniesienia rękawic.

Dla grupy młodszej wystarczy jeśli masz 8 lat__ ale jeśli masz 7 to możesz przyjść na jeden próbny trening i jeśli po treningu__ trener uzna że dasz sobie radę to będziesz mógł trenować. Dla grupy starszej minimalny wiek to 13 lat.

Tak. Dziewczyny są mile widziane. Płeć nie ma znaczenia.

Zerknij na rozkład treningów i przyjdź jak najszybciej!

Trening trwa około 1.5h

Grupa starsza – treningi od poniedziałku do czwartku. Składka 40 zł miesięcznie. Grupa młodsza – treningi wtorek oraz piątek. Składka 60 zł miesięcznie.

Tak__ nawet pierwsze dwa treningi są darmowe. Nowa osoba ma wtedy szanse zapoznać się z naszą dyscypliną i sposobem prowadzenia zajęć. Jeśli po dwóch treningach wszystko się podoba... zostajesz z nami i trenujesz.

Jest to sprawa indywidualna__ jednak jeśli chcesz wyjść do pierwszego sparingu__ musisz posiadać pełne badania sportowe. Aby je zrealizować należy udać się do lekarza rodzinnego i poprosić o skierowanie do lekarza sportowego. Następnie należy udać się do lekarza sportowego__ który przeprowadzi badania oraz wypisze skierowania do lekarzy specjalistów.

Tak__ trener Dariusz Pleśniak posiadania odpowiednie kwalifikacje do przeprowadzania egzaminów__ więc w naszym klubie można zdawać na poszczególne stopnie.

Opracował Marcin Hubicki

 

 

Jak można się zarejestrować na klubowej stronie?
Nie można. Na stronie klubowej nie ma takiej opcji. W tej sprawie trzeba się zwrócić do trenera Darka lub do Filipa Mijalskiego. Wystarczy podać na facebook'u swój adres e-mail. Za jakiś czas dostaniecie hasło do strony. Po pierwszym zalogowaniu można zmienić hasło korzystając z opcji Edycja Profilu

 


Ostatnie wpisy

IMG_4956_OK2

Treningi

IMG_4956_OK2
first_2016_sI

Nowy sezon- treningi

Losowe fotki

V Mazovia Cup International 2011 Wakacyjny mini turniej łuczniczy... Darłówko 2012. Mistrzostwa Polski Kadetów. trening_00019

Reklama