FAQ

Wtym miejscu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Pamiętaj. Kto pyta, nie błądzi.


FAQ (ang. Frequently Asked Questions) – zbiór często zadawanych pytań i odpowiedzi

Uwaga...
Tabelka zawiera pytania i odpowiedzi dotyczące treningów i klubu. Druga tabelka zawiera odpowiedzi na pytania dotyczące strony klubowej.

 

Znamy ten błąd...  Wiemy że w tabeli FAQ zamiast przecinków jest znak __ . Walczymy z tym problemem.

Grupa starsza (13 lat+) trenuje w Hali Częstochowianka zlokalizowanej przy ulicy Rejtana 7c. Grupa młodsza (12+) trenuje w Szkole Podstawowej nr 52 (Dźbów).

Koszulka i spodenki na zmianę. Trenujemy boso__ ale jeśli masz problemy ze stopami to prosimy zabrać ze sobą obuwie zmienne.

Nie. Pierwsze treningi to nauka ciosów oraz kopnięć w powietrze. Gdy zawodnik nabędzie odpowiednich umiejętności__ Trener informuje go o potrzebie przyniesienia rękawic.

Dla grupy młodszej wystarczy jeśli masz 12 lat__ ale jeśli masz 11 to możesz przyjść na jeden próbny trening i jeśli po treningu__ trener uzna że dasz sobie radę to będziesz mógł trenować. Dla grupy starszej minimalny wiek to 13 lat.

Tak. Dziewczyny są mile widziane. Płeć nie ma znaczenia.

Zerknij na rozkład treningów i przyjdź jak najszybciej!

Trening trwa około 1.5h 

Grupa starsza – treningi od poniedziałku do czwartku. Składka 60 zł miesięcznie. Grupa młodsza – treningi wtorek oraz piątek. Składka 60 zł miesięcznie.

Tak__ nawet pierwsze dwa treningi są darmowe (dotyczy Sekcji I na Rejtana). Nowa osoba ma wtedy szanse zapoznać się z naszą dyscypliną i sposobem prowadzenia zajęć. Jeśli po dwóch treningach wszystko się podoba... zostajesz z nami i trenujesz.

Jest to sprawa indywidualna__ jednak jeśli chcesz wyjść do pierwszego sparingu__ musisz posiadać pełne badania sportowe. Aby je zrealizować należy udać się do lekarza rodzinnego i poprosić o skierowanie do lekarza sportowego. Następnie należy udać się do lekarza sportowego__ który przeprowadzi badania oraz wypisze skierowania do lekarzy specjalistów.

Tak__ trener Dariusz Pleśniak posiadania odpowiednie kwalifikacje do przeprowadzania egzaminów__ więc w naszym klubie można zdawać na poszczególne stopnie.

Tak. Jeśli chcesz aktywnie brać udział w życiu klubu. Po zalogowaniu jest dostęp do dodatkowych materiałów. Ważnych informacji klubowych i terminach zebrań/sprawozdań itp.

Opracował Marcin Hubicki

 

 

Jak można się zarejestrować na klubowej stronie?
Nie można. Na stronie klubowej nie ma takiej opcji. W tej sprawie trzeba się zwrócić do trenera Darka lub do Filipa Mijalskiego. Wystarczy podać na facebook'u swój adres e-mail. Za jakiś czas dostaniecie hasło do strony. Po pierwszym zalogowaniu można zmienić hasło korzystając z opcji Edycja Profilu

 


Ostatnie wpisy

Fotka z pierwszego treningu

Nowy sezon

Losowe fotki

Darłówko 2012. puchar_europy_0041

Reklama