Liga kick-boxingu

razem_big

razem_big

Liga Kick-boxingu za nami. Na zdjęciu od lewej: Trener Dariusz Pleśniak z pucharem, który zdobyliśmy za III miejsce w klasyfikacji drużynowej, Rafał SZTARK dwa złote medale w Kick-light i w light-contact, Konrad GIBKI dwa złote medale w light-contact i point fighting, Daniel Orlikowski srebrny medal w light-contact i brąz w point fighting, Dominik Kocznur srebrny medal w point-fighting i brąz w light-contact, Jacek Kowalczyk srebrny medal w light-contact.

Pozwolę sobie także zacytować Rafała, który na swoim profilu dał taki opis:” Dzisiaj zakończyłem zawody ligi śląskiej w kickboxingu, walki w mojej kategorii stały na wysokim poziomie… udało mi sie zdobyć dwa złote medale. Miałem kilka ciężkich walk w tym dwie wygrałem przed czasem przewagą techniczną, a w trzeciej podczas pierwszej rundy posłałem przeciwnika dwa razy na deski, wiec jestem bardzo zadowolony! W czwartek natomiast byłem na akademickich mistrzostwach Polski, trafiłem na doświadczonego zawodnika…po wyrównanej walce niestety uległem na punkty, a przeciwnik został Mistrzem Polski.
Szczególnie chciałbym podziękować za pomoc w przygotowaniu do zawodów mojemu sponsorowi SORT-OWNIA który zadbał o mój ubiór oraz wygodę podczas zawodów.
Również chciałbym podziękować mojemu trenerowi Dariusz Pleśniak który cały czas mnie wspierał i motywował do działania !

Powrót po wypadku można uznać za udany !”

Dziękuję Rafał.

Do zobaczenia na treningu

Trener Dariusz Pleśniak

Poniżej film z kilku akcji Rafała z tych zawodów. Gorąco polecam.

Losowe fotki

Trening 2011 Mistrzostwa Polski Południowej 2011 mistrzostwa_polski_poludniowej_0022 Trening w dniu 20-03-2014 Mistrzostwa Polski juniorów w full-contact