Rafał Sztark Mistrzem Polski

IMG_4626

Tags :

Rafał SZTARK jest Mistrzem Polski seniorów w Kick-light. Złoty medal wywalczony na tych Mistrzostwach Polski w Suszu jest trzecim złotym medalem w tym miesiącu. Tydzień wcześniej Rafał wywalczył dwa złote medale na Pucharze Polski. Podobnie jak tydzień wcześniej Rafał walczył bardzo widowiskowo. Walk było sporo i były bardzo dynamiczne. Publiczność żywo reagowała na akcje Rafała. Walka ćwierćfinałowa wygrana przed czasem, przez poddanie się przeciwnika. Ogólnie w trakcie wszystkich walk  sporo fajnych akcji. Ach … wcześniej, w innej walce,  fajne finalne kopniecie boczne na twarz, po którym przeciwnik zdecydowanie stracił orientacje w czasie i przestrzeni oraz zmienił pozycję na bardziej horyzontalną.

Filip Mijalski, który startował razem z Rafałem nie miał szczęścia na tych zawodach. Mimo że walczył fajnie, jednak w walce ćwierćfinałowej odrobinę lepszy był przeciwnik. Filip przegrał walkę i stracił szansę na medal. Filip startował bez przygotowania (przerwa w treningach na naukę, bo groźna sesja już za chwilę) i został przeze mnie niejako wyciągnięty na te zawody, więc nie był w pełni formy.