Turniej Kick-boxingu w Katowicach

Daniel_drugie

W sobotę w Katowicach odbył się Turniej o Puchar Prezesa Śląskiego Związku Kickboxingu. Startowały tam trzy osoby z naszego klubu, każdy w dwóch rożnych formułach. Ten wyjazd był dla nas  udany. Oto wyniki: Konrad Gibki, wywalczył dwa złota. Złoto w kick-light i złoto w point-fighting. Daniel Orlikowski wywalczył srebro w Light-contact i… ma także drugie srebro w point-fighting no i najmłodszy Kuba Słowiński ma dwa brązowe medale z light-contact i point-fighting. Jak łatwo zauważyć cała trojka ma swój ulubiony kolor, Konrad zdobył 2 x złoto, Daniel 2 x srebro a Kuba 2 x brąz.

Turniej Kick-boxingu W Katowicach

Ostatnie wpisy

K004

Puchar Polski juniorów

Informacja o treningach

Losowe fotki

I Mistrzostwa Polski UFR (Uniwersal Fighting Rules) w formułach Semi-contact, light-contact i kick-light. Mistrzostwa Polski full-contact. Wakacyjny mini turniej łuczniczy... mpp_muszyna_0013 img_9768