Category Archives: Zawody

!_ok_razem z Filipem

Filip Mijalski został Mistrzem POLSKI

Tags : 

Filip MIJALSKI zdobył złoto i tytuł Mistrza Polski Seniorów w Kick-boxingu w kat. do 69 kg. Filip już po raz drugi zdobył złoto w PF, ale tym razem w kategorii o jedno oczko wyżej (W 2016 startował w kat do 63 kg). Jest złoto, czyli plan wykonany w 100%. Ba! Były tez dwie walki wygrane przed czasem – przewaga techniczna :)
Jednym słowem udany wyjazd.

Kolejność na podium w tej kategorii to:
1 Filip Mijalski (KSW START Częstochowa)
2 Rafał Trzciński (ASW Fighter Mogilany)
3 miejsce ex aequo: Cezary Naus (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski) oraz Aleksander Karwatka (KS Polonia 1912 Leszno )

 

Korzystając z okazji zapraszam wszystkich na treningi.

Sekcja I – Treningi odbywają się w hali sportowej, na ul.Rejtana 7c (dla osób, które mają ukończone 13 lat)

Sekcja IITreningi dla nieco młodszych uczestników (w przedziale wieku od 7 – 14 lat), odbywają się w SP nr 49, na ul.Jesiennej 42.

Mistrzostwa Polski Seniorów – W Rydzynie

IMG_2787

Mistrzostwa Polski full-contact

Wyjazd na MP Full-contact seniorów nie był dla nas udany. Rafał wylosował najgorszą opcję. W pierwszej walce zawodnika, który ma na koncie: zawodowego mistrza Europy,  wice-mistrza świata,  złoty medal pucharu świata. A na zawodach tej rangi co teraz, czyli mistrzostwach Polski, od czterech lat ma złoto. Dodatkowo większość walk wygrywa przed czasem przez KO. Rafał, jako młodzieżowiec startował juz w seniorach ale w tej formule, czyli seniorzy w full-contact startował po raz pierwszy i od razu … hmm najwyższa półka. To była ciężka walka, dla Rafała  a dla mnie jako trenera bardzo nerwowa (kilka siwych włosów przybyło) ale całkiem udana. Rafał co prawda przegrał ją na punkty, ale dzięki ruchliwości i swojej szybkości neutralizował w zarodku akcje przeciwnika nie pozwalając mu na dłuższe kombinacje schodząc z linii ataku po pierwszym lub drugim ciosie. Sam także co jakiś czas się odgryzał.  W pierwszej rundzie zresztą włożył piękną obrotówkę na głowę przeciwnika. Ogólnie jednak, Robert Krasoń był lepszy i na bieżącą chwilę za silny.

 Dariusz Pleśniak

Mistrzostwa Polski Full-contact Seniorów


_ja_raf

Mistrzostwa Województwa Lubuskiego

all_www

Rafał SZTARK – otrzymał tytuł najlepszego zawodnika wśród seniorów i wraca z dwoma wywalczonymi w pięknym stylu złotymi medalami z Light-contact i Kick-light w kat 74kg seniorów. Świetnie spisał się także Kuba Słowiński, który wywalczył srebrny medal w kat. do 42 kg kadetów młodszych w LC. A ponadto w light-contact: Kacper Małolepszy III miejsce w kat 42 kg kadet starszy. Filip Mucha III miejsce w kat do 47 kg w kadetach starszych. Konrad Gibki III miejsce w kat 57kg juniorów i Daniel Orlikowski II miejsce w juniorach. Dodatkowo jako team otrzymaliśmy tytuł najlepszego klubu. Mistrzostwa Województwa Lubuskiego – Lubusz Open, które odbywały się w Zielonej Górze chyba należy uznać za udane.

fot. Robert Szkiel


img_1819_ok

Muszynianka Cup

W Muszynianka Cup w Nowym Sączu świetnie wypadł Rafał Sztark, który powraca z dwoma złotymi medalami z Light-contact i Point-Fighting. Jestem szczególnie zadowolony z walk w light contact, które były bardzo ostre i dynamiczne. Zarówno w finale jak i półfinale Rafał zmierzył się z bardzo dobrze przygotowanymi zawodnikami. Bardzo ciężka była walka Rafała w finale gdzie spotkał się z aktualnym mistrzem Polski w full-contact. Walka była ciężka bo obaj zawodnicy walczyli dzielnie, jednak Rafał uzyskał przewagę punktów i ją utrzymał. Mieliśmy także nieprzyjemną niespodziankę, na skutek przeoczenia nie zauważyłem komunikatu w Internecie  iż zawody zostały przyśpieszone o godzinę. Rafał miał mieć pierwszą walkę w turnieju i kiedy przyjechaliśmy na salę „godzinę wcześniej” aby Rafał mógł się rozgrzać, okazało się że właśnie jest wyczytywany do walki. Pierwszą walkę eliminacyjną Rafał musiał zrobić z marszu, bez rozgrzewki, bez przygotowania.

Dariusz Pleśniak

Muszunianka Cup 2016


01-od-lewej-filip-trener-dariusz-plesniak-rafal

Mistrzostwa Polski Młodzieżowców w kick-boxingu w formule full-contact

Nasi zawodnicy Rafał SZTARK i Filip MIJALSKI wrócili z brązowymi medalami z Mistrzostw Polski Młodzieżowców w kick-boxingu w formule full-contact. Mistrzostwa odbywały się w Kaliszu.

Filip startował w kat 63,5 kg a Rafał w kat do 75 kg.   Walki były bardzo ciekawe ponieważ w tej grupie wiekowej większość zawodników to prawdziwi wyjadacze. A na zawodach tej rangi pojawili się praktycznie tylko  doświadczeni i dobrze przygotowani zawodnicy. Szansę na finał, decyzja sędziów odebrał Filipowi zawodnik z Chrzanowa, a w przypadku Rafała był to zawodnik z Leszna.

Walki obu naszych zawodników były bardzo dobre techniczne i nie mam do zawodników pod tym względem poważniejszych zastrzeżeń. Rafałowi brakło w III rundzie walki półfinałowej trochę kondycji, ale to pokłosie mocnego przeziębienia i gorączki, które zaatakowało Rafała tuż przed zawodami. Rafał co prawda na zawodach czuł się dobrze ale było pewne że ta choroba odbije się na jego kondycji.

Osobiście uważam że obaj zawodnicy Rafał i Filip powinni wejść do finału. Nie zgadzam się z werdyktem jaki dali sędziowie. Szczególnie w walce Filipa. Walka Rafała była bardziej wyrównana ale moim zdaniem także powinna się zakończyć innym werdyktem. Oczywiście moja opinia może być uważana za subiektywną ale ponieważ w drugim dniu zawodów walki filmowała telewizja i będę miał dostęp do tego materiału, to każdy będzie mógł sam je ocenić (W pierwszym dniu odbywały się walki eliminacyjne a w drugim półfinałowe i finałowe). Filmy z półfinałów będą w najbliższym czasie zamieszczone na stronie klubowej.

Dariusz Pleśniak

Mistrzostwa Polski Młodzieżowców W Full-contact – Kalisz

I w zasadzie z ostatniej chwili…  link do walki półfinałowej Filipa. Do walki Rafała jeszcze nie mam. Najpóźniej w ciągu 48 godzin (czyli do Środy g. 22:00) będzie w tym miejscu także link do walki Rafała.

A poniżej walka Rafała Sztarka

Link do skopiowania – walka Filipa: youtu.be/TwFfRc7qaUM

Link do skopiowania – walka Rafała: youtu.be/BtFzUqT3hHk


MP_Senior039

Mistrzostwa Polski Seniorów

Tags : 

W ten weekend (20-22/05/2016) w miejscowości Kurzętnik odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w Kick-boxingu, w trakcie których zmierzyli się w walkach zawodnicy z 35 klubów. Dla obu naszych  startujących w nich zawodników, był to bardzo udany wyjazd.  Filip MIJALSKI został MISTRZEM POLSKI SENIORÓW w Kick-boxingu w  kat do 63 kg, a Rafał SZTARK zdobył brązowy medal w kat. do 74 kg. Walki były bardzo trudne i emocjonujące, ze względu na fakt, iż w tej grupie wiekowej startują w zasadzie tylko bardzo doświadczeni zawodnicy. Dla Filipa był to pierwszy start w seniorach i jak widać bardzo udany. Rafał startował w zawodach dla tej grupy wiekowej po raz drugi i po raz drugi znalazł się w strefie medalowej. Dwa tygodnie wcześniej wrócił także z brązowym medalem z Pucharu Europy. Filip i Rafał to zawodnicy, którzy trenują od wielu lat i są bardzo doświadczeni. W ubiegłym roku reprezentowali Polskę w Mistrzostwach Europy  juniorów w San Sebastian

– Dariusz Pleśniak

Mistrzostwa Polski Seniorów

Ostatnie wpisy

ranking

Ankieta

oboz
!_ok_razem z Filipem

Losowe fotki

Gala_0013 Twardy knockdown Darłówko 2012. Mini Turniej Łuczniczy. trening_0052

Reklama