Author Archives: Trener

IMG_3173_cr

Nowy nabór do sekcji

Zapraszamy na treningi Kick-boxingu do naszych dwóch sekcji:

Sekcja I w Hali przy ul. Rejtana

Sekcja II w SP nr 49 ul. Jesienna

_____________________

Sekcja I – treningi odbywają się od poniedziałku do czwartku w godzinach 19:00-20:30. Hala Częstochowianka ul Rejtana 7c.  Nabór w systemie ciągłym.

Treningi prowadzą trenerzy: Dariusz Pleśniak i Rafał Sztark

_____________________

W naszej II sekcji ćwiczącej w SP 49 przy ul. Jesiennej, treningi we wtorki i piątki od 17:30 do 19:00  nabór odbywa się tylko dwa razy w roku. Pierwszy, przez dwa dni po 15’stym dniu września; drugi, przez dwa dni po 15’stu dniach po feriach zimowych.

W tym roku wypada 27’ego lutego i 2’ego marca. Jeśli chcesz rozpocząć trening kickboxing’u pod okiem trenera Łukasza Wabnic, przyjdź w ww. dni o godzinie 17:30 na dużą salę gimnastyczną SP 49 przy ul. Jesiennej 42

plakat_2015_Filip_05_www


fb_www

XXIII Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego

fb_www

Zawodnicy naszego klubu brali udział w XXIII Otwartych Mistrzostwach Województwa Lubuskiego w kickboxingu LC i KL. Jest to mały lokalny turniej ale bardzo dobrze nadaje się do zdobywania doświadczenia. Szczególnie przez młodych zawodników. Na turnieju nasi zawodnicy zajęli:

Jacek Kowalczyk I miejsce LC i KL oraz tytuły najlepszego zawodnika w obu formułach – senior

Jakub Jarawka I miejsce LC – junior

Jakub Misiewicz II miejsce LC – kadet

Kacper Małolepszy II miejsce LC -kadet

Konrad Gibki I miejsce LC oraz II miejsce KC. – junior


Filip-i-Konrad_www

Śląska Liga kick-boxingu – Mamy złote medale!

W Mysłowicach odbyła się Śląska Liga Kick-boxingu. Jak widać dla nas bardzo udana. Konrad Gibki – dwa złote medale: w kick-light i light-contact w kategorii do 57 kg grupa wiekowa juniorów. Filip Mijalski – złoty i brązowy medal w light-contact w kategorii do 69 kg.

Walki obu zawodników były bardzo dynamiczne. Jako ciekawostkę dodam iż finał w kick-light Konrad wygrał przez przewagę techniczną, czyli ponad 15 czystych i punktowanych ciosów przewagi nad rywalem. Także Filip w tych zawodach miał jedną walkę wygraną przed czasem, także przez przewagę techniczna a w innej walce, a w zasadzie po jej zakończeniu okazało się że „wybił” rywalowi (prywatnie zresztą koledze z obozów) zęba. Dokładniej mówiąc ząb jest mocno odchylony od swojej pierwotnej pozycji. trudno powiedzieć czy złamał się korzeń czy to coś innego. Uraz zęba wystąpił mimo iż zawodnik miał ochraniacz na szczękę, co jest bardzo nietypową kontuzją.

Dariusz Pleśniak

P.S.

Mamy informację od rywala Filipa że jego ząb „będzie żył” – czyli pozytywna informacja.

Śląska Liga Kick-boxingu 2017


box2

Stopa wyleczona, czas na rehabilitacje.

Tags : 

Dzisiaj oficjalnie zakończyło się leczenie Rafała i rozpoczyna się kolejny etap, czyli rehabilitacja.

Opieka nad Rafałem była doskonała. Zaangażowanie personelu medycznego godne podziwu.

W imieniu Rafała i swoim chciałbym podziękować specjalistom ze Sport-Kliniki:  P. Maciejowi Gabryelowi i P. Urszuli Śramie, które to osoby bezpośrednio zajmowały się stopą Rafała. Dziękujemy także reszcie personelu z kliniki w tym w szczególności P. Annie Gryc.

Pozytywne leczenie u Rafała było możliwe dzięki  olbrzymiemu zaangażowaniu i wykorzystaniu przez w/w osoby pełni swej wiedzy oraz poszukiwaniu najnowszych technik medycznych, dzięki którym leczenie zakończyło się sukcesem. Dziękujemy za uśmiech i optymizm, który podnosił nasze morale w chwilach gdy sytuacja była krytyczna.

Dariusz Pleśniak

Na_FB

Na zdjęciu od lewej:

  • P. Maciej Gabryel (Specjalista Ortopeda Traumatolog) – jeśli ktoś potrzebuje lekarza o tej specjalności, to gorąco polecam.
  • Rafał Sztark
  • P. Urszula Śrama (Pielęgniarka oddziałowa)- Zdolność do zajmowania się ranami, zaangażowanie i wiedza jaką trzeba mieć obecnie na tym stanowisku, jest wręcz niesamowita.
  • P. Anna Gryc   – dziękujemy za życzliwość.

K004

Puchar Polski juniorów

Tags : 

W dniach 10-11 XI 2017 w Węgrowie odbył się Puchar Polski Juniorów w Kick-boxingu. Konrad Gibki, który jako jedyny reprezentował nasz Klub, wrócił z zawodów ze srebrnym medalem w kategorii do 57 kg. Był to trzeci start Konrada w zawodach kick-boxingu. Puchar Polski odbywał się w formule Light-contact.  Jak widać wyjazd był dla nas bardzo udany.

K004


od 10 X wracają treningi na Rejtana

Sekcja I

Od 10-X-2017 (wtorek) wracamy z treningami na halę przy ul. Rejtana


Losowe fotki

Mistrzostwa Polski Południowej. Mistrzostwa Polski full-contact. Darłówko 2012. 2013 MP Taekwondo

Reklama