Author Archives: Trener

razem_big

Liga kick-boxingu

razem_big

Liga Kick-boxingu za nami. Na zdjęciu od lewej: Trener Dariusz Pleśniak z pucharem, który zdobyliśmy za III miejsce w klasyfikacji drużynowej, Rafał SZTARK dwa złote medale w Kick-light i w light-contact, Konrad GIBKI dwa złote medale w light-contact i point fighting, Daniel Orlikowski srebrny medal w light-contact i brąz w point fighting, Dominik Kocznur srebrny medal w point-fighting i brąz w light-contact, Jacek Kowalczyk srebrny medal w light-contact.

Pozwolę sobie także zacytować Rafała, który na swoim profilu dał taki opis:” Dzisiaj zakończyłem zawody ligi śląskiej w kickboxingu, walki w mojej kategorii stały na wysokim poziomie… udało mi sie zdobyć dwa złote medale. Miałem kilka ciężkich walk w tym dwie wygrałem przed czasem przewagą techniczną, a w trzeciej podczas pierwszej rundy posłałem przeciwnika dwa razy na deski, wiec jestem bardzo zadowolony! W czwartek natomiast byłem na akademickich mistrzostwach Polski, trafiłem na doświadczonego zawodnika…po wyrównanej walce niestety uległem na punkty, a przeciwnik został Mistrzem Polski.
Szczególnie chciałbym podziękować za pomoc w przygotowaniu do zawodów mojemu sponsorowi SORT-OWNIA który zadbał o mój ubiór oraz wygodę podczas zawodów.
Również chciałbym podziękować mojemu trenerowi Dariusz Pleśniak który cały czas mnie wspierał i motywował do działania !

Powrót po wypadku można uznać za udany !”

Dziękuję Rafał.

Do zobaczenia na treningu

Trener Dariusz Pleśniak


START 1280x960

Majówka…

Uwaga!

W dniu 2 maja nie ma treningu.

Spotykamy się 7 maja w poniedziałek.


!na_FB_www

Mistrzostwa Polski Seniorów w Kick-boxingu w point-fighting.

!na_FB_www

Od lewej: trener Dariusz Pleśniak, Filip Mijalski -brązowy medal w kart do 74, Rafał Sztark – brązowy medal w kat do 79kg


START 1280x960

INFORMACJA!

Dnia 20.04.2018 za porozumieniem stron zakończyła się współpraca KSW Start z panem Łukaszem Wabnicem, skutkiem czego Sekcja II trenująca przy ul. Jesiennej nie funkcjonuje już w ramach struktur naszego Klubu. KSW Start życzy powodzenia trenerowi Wabnicowi w dalszych działaniach.
Jednocześnie trenerzy Dariusz Pleśniak, Rafał Sztark i Filip Mijalski zapraszają wszystkich na treningi Sekcji I przy ul. Rejtana 7c, poniedziałek – czwartek godz. 19:00!


plock_MP

Mistrzostwa Polski w light-contact w Płocku

plock_MP
Płock – Puchar Polski w Light-contact. Na zdjęciu widać że jest dobrze. Od lewej: trener Dariusz Pleśniak, Daniel Orlikowski, Konrad Gibki – srebrny medal w kat 57kg, Kuba Jarawka – brązowy medal w kat do 69 kg. Brawo!

Daniel i Konrad na co dzień trenują w sekcji I w Hali Sportowej przy Rejtana a Kuba w sekcji II w SP49 przy ul. Jesiennej.


aa

Śląska Liga Kick-boxingu

aa
Zawody… Zawody… i po zawodach. Od lewej : Kuba, złoto w point fighting i brąz w light contact. Dominik, złoto w point fighting i srebro w light contact. Konrad, złoto w light contact i złoto w kick-light. A ten ostatni gruby, to trener. Zawody w Katowicach, czyli Śląska Liga Kick-boxingu były udane.


Losowe fotki

Mistrzostwa Polski Kadetów 2012 V Mazovia Cup International 2011 Darłówko 2012 Mistrzostwa Polski Kadetów. img_9264

Reklama